Australian Open. Петра Квітова стала першою чвертьфіналісткою

Новини спорту:Квітова обіграла Саккарі і стала першою чвертьфіналісткою Australian Open-2020.

Чеська тенісистка Петра Квітова стала чвертьфіналісткою Відкритого чемпіонату Австралії. У матчі четвертого кола їй вдалося обіграти представницю Греції Марію Саккарі з рахунком 6: 7 (4: 7), 6: 3, 6: 2.

Тривалість зустрічі становила 2 години 12 хвилин. За цей час Квітова зробила 5 ейсів, допустила 6 подвійних помилок і реалізувала 8 брейк-пойнтів.

На рахунку Саккарі 3 ейси, 6 подвійних помилок і 4 реалізованих брейк-пойнтів.

За вихід до півфіналу турніру Квітова посперечається з переможцем пари Ешлі Барті — Елісон Ризик.

Світоліна поступилася Гарбінє Мугуруса на Australian Open 2020 (Відео)

Australian Open-2020 проходить з 20 січня по 1 лютого. Загальний призовий фонд турніру становить $ 43 млн.

У жіночому одиночному розряді чинним переможцем турніру є японка Наомі Осака, яка в минулому році у фіналі обіграла Петру Квітову.