Баварія — Айнтрахт: результат матчу 23.05.20

Новини спорту:Мюнхенці продовжують лідирувати в Бундеслізі.

Баварія розгромила Айнтрахт в домашньому матчі 27-го туру Бундесліги (5: 2).

Мюнхенці створили комфортну перевагу вже в першому таймі. По голу забили Горетцка і Мюллер. На початку другої половини відзначився Левандовскі.

Гості, несподівано, отримали можливість повернутися в гру. Протягом декількох хвилин Айнтрахт подав два кутових, які завершилися голами Хінтереггера.

Однак лідер Бундесліги повернув перевагу в три м'ячі. Відзначимо, що останній гол у матчі забив той же Хінтереггер, проте вже в свої ворота.

Боруссія Д не помітила Вольфсбург: огляд матчу (Відео)

Баварія продовжує лідирувати в Бундеслізі. Мюнхенці набирають 61 очко і випереджають Боруссію Д на 4 пункти.

Айнтрахт зазнав п'ятої поразки поспіль. Франкфуртський клуб в 28 очками займає 13-е місце.

Баварія — Айнтрахт 5: 2

Голи: Горетцка, 17, Мюллер, 41, Левандовскі, 46, Девіс, 61, Хінтереггер, 74 (автогол) — Хінтереггер, 52, 55.