Директор Генка: Цена на Малиновского высока

Новости спорта: Димитри де Конде еще раз дал понять, что просто так украинского хавбека Руслана Малиновского отпускать не будут.

Технический директора «Генка» Димитри де Конде еще раз дал понять, что просто так украинского хавбека Руслана Малиновского отпускать не будут.

«Между клубом и Русланом есть определенные проблемы, но я надеюсь, что в понедельник он вернется к тренировкам. Он провел прекрасный сезон и потребовал трансфер».

«Но у нас есть своя цена на игрока, и отходить от нее мы не собираемся. Цена достаточно высокая, но ведь мы говорим о топ-футболисте», — сказал де Конде.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Динамо — Лугано Результат і відеоогляд матчу 12.12.19

Новини спорту:Динамо провело заключний матч групової стадії Ліги Європи.

Сьогодні, 12 грудня, Динамо в Києві на НСК "Олімпійський" приймало швейцарський Лугано в рамках матчу 6-го туру групового раунду Ліги Європи УЄФА сезону 2019/20. Гра завершилася з рахунком 1: 1.

Динамо 1: 1 Лугано

Голи: Циганков 90 + 4 '- Аратора 45'

попередження: Гуідотті 17 ', Обексер 67', Вечеі 79 '

Перший тайм пройшов за явної переваги господарів, яким сьогодні необхідна була тільки перемога. Бесєдін двічі вдалося не замкнути простріли, пробиваючи буквальною з пари метрів. І якщо в першому випадку Артему не вистачило удачі, то другий промах явно буде в багатьох вибірках футбольних курйозів. На останній хвилині першого тайму одна з небагатьох атак гостей завершилася голом: провал Кадара, навіс з правого флангу і Аратора головою легко замкнув передачу партнера.

Кращі моменти першого тайму:

У другому таймі кияни відразу ж взялися відіграватися, проте м'яч все не йшов у ворота. "Відзначився" знову Бесєдін, який замість того, що б внести м'яч у порожні ворота після навісу штрафного Буяльського вирішив не торкатися м'яча і той потрапив в штангу і вилетів в поле. Циганков непогано пробив зі штрафного, проте Лугано виручив кіпер. Динамо все-таки зуміло відігратися. На останній доданій хвилині Циганков красивим ударом з лінії штрафного зрівняв рахунок.

Склади команд:

Динамо: Бущан, Кендзьора (64 '), Попов, Кадар, Миколенко, Караваєв, Шепелев, Буяльський, Де Піна (Гармаш 77'), Циганков, Бесєдін (Сіль 81 ').

Лугано: Да Коста, Яо, Сулмоні, Дапрела, Обексер, Ловріч (84 '), Кустодієв, Гуідотті (55'), Дальмонте (64 '), Холендер, Аратора.

У паралельному матчі групи В Копенгаген програв Мальме 0: 1. Таким чином, в 1/16 фіналу Ліги Європи з квартету В вийшли Мальме (1-е місце, 11 очок) і Копенгаген (2-е метсо, 9 очок). Динамо (3-е місце, 7 очок) і Лугано (4-е місце, 3 очок) попрощалися з єврокубками.

Україна програла на старті молодіжного ЧС з хокею

Наші хокеїсти програли угорцям.

У Києві стартував молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20 в Дивізіоні 1B. У першому турі збірна України програла Угорщині 1: 5, повідомляє Укрінформ.

Збірна України програла в першому турі молодіжного чемпіонату світу з хокею U-20 в Дивізіоні 1B. У столичному Палаці спорту наші хокеїсти поступилися збірній Угорщини 1: 5. Єдину шайбу у складі української збірної закинув Архипенко.

В інших матчах стартового туру Польща розгромила Італію 15: 3, а Франція перемогла Естонію 6: 1.

У наступному матчі 14 грудня збірна України зіграє проти Польщі. Початок — о 20:00.

Президент Барселони про матч з Реалом: Більше переносити не буде

Новини спорту:Хосеп Марія Бартомеу розповів, що матч Барселона — Реал більше не буде переноситися.

Президент "Барселони" Хосеп Марія Бартомеу заявив, що матч чемпіонату Іспанії з мадридським "Реалом" відбудеться 18 грудня і більше не буде переноситися на іншу дату.

"Класико" буде зіграно і більше нікуди переноситися не буде. Ми повинні провести матч. Ми в складній ситуації, але це сумісно з футболом. На матчі буде спокійно. Ми несемо відповідальність за безпеку. Фанати можуть прийти з сім'єю і друзями. "Класико" буде святом спорту і спокою ", — наводить слова Бартомеу Marca.

Спочатку матч повинен був відбутися в жовтні, але був перенесений через протести в Каталонії.

Динамо з тріском вилетіло з Ліги Європи (Відео)

"Барселона", набравши 34 очка, лідирує в турнірній таблиці іспанської національного чемпіонату. "Реал" (34) — на другому місці.