Доротея Вірер: У дівчат в біатлоні все набагато цікавіше

Новини спорту:Італійка оцінила шанси на завоювання «Великого кришталевого глобуса».

Італійська біатлоністка Доротея Вірер, яка поступилася лідерство в загальному заліку Кубка світу норвежці Тіріл Ехкофф, оцінила шанси на завоювання «Великого кришталевого глобуса».

«Зовсім не думаю про перемогу в загальному заліку. Попереду ще так багато гонок! Так, Тіріл зараз дуже сильна, особливо з такою стрільбою, але крім неї є багато дівчат, які теж можуть нав'язати боротьбу. Перемагати непросто, але це ж здорово для глядачів! У нас немає якогось абсолютного лідера, який би перемагав у всіх гонках — Тіріл, так, але все ж! Ні кого-то, як Йоханнес або Мартен, коли немає Йоханнеса. У нас, дівчат, все набагато цікавіше », — цитує Доротея Вірер Biathlon.com.ua.

Біатлон: де і коли дивитися чоловічий спринт 16 січня

Вчора, 15 січня, Доротея Вірер посіла третє місце в спринті на етапі Кубка світу в Рупольдінгу. Перемогу здобула Екхофф.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Редкач поступився Гарсії бій за шанс стати чемпіоном світу

Новини спорту:У США закінчився бій між українцем Іваном Редкач і американцем Денні Гарсією.

Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач (23-4-1, 18 КО) в ніч з 25 на 26 січня в Нью-Йорку на арені Barclays Centre воював проти екс-чемпіона світу Денні Гарсії (35-2, 21 КО). Цей поєдинок став відбірковим за право боксувати з володарем пояса WBC Ерролом Спенсом (26-0, 21 КО).

Бій пройшов всю дистанцію в 12-ть раундів.

Весь поєдинок колишній чемпіон світу Денні Гарсія домінував і кілька разів був близький, щоб нанести Редкача нокдаун або нокаут. Українець, в свою чергу, нічого не зміг надати ні в ближньому бою і на дальній дистанції. Перемога за очками.

Також, в цей вечір боксу бився ще один українець. Арнольд Хегай програв Стівену Фултону в бою за звання чемпіона світу за версією IBO. Результат бою: Стівен Фултон переміг Арнольда Хегая одноголосним рішенням суддів (116-112, 117-111, 117-111)

Бенфіка і Порту визначили переможця Кубка ліги в компенсований час

Новини спорту:Вирішальний м'яч був забитий в компенсований час.

У фіналі Кубка португальської ліги Брага зі мінімальною перевагою обіграла Порту, забивши м'яч вже в компенсований час поєдинку.

На п'ятій доданій хвилині до основного часу перемогу в турнірі підопічним Рубена Аморіма приніс точний удар Рікардо Орти.

В рамках турніру Брага виграла групу з Пасуш де Феррейра, Марітіму і Панафіелом, а в півфіналі обіграла Спортинг з рахунком 2: 1.

Кубок португальської ліги розігрується з 2007 року. Найбільша кількість титулом здобула Бенфіка (7), а попередній переможець — Спортинг.

Гол Безуса допоміг Генту обіграти Генк

В рамках чемпіонату Португалії Брага займає п'яте місце, а Порту розташовується на другій сходинці.

Колишнього чемпіона світу з боксу побили і пограбували

Новини спорту:Екс-чемпіон світу Рікардо Майорга був пограбований і побитий.

Колишній чемпіон світу з боксу в двох вагових категоріях Рікардо Майорга зазнав нападу в Манагуа (Нікарагуа), повідомляє BoxingScene. 46-річного екс-чемпіона атакувала група невідомих. Спочатку йому було завдано удару важким предметом по голові, а після нападники почали бити жертву.

Майорга знепритомнів, на вулиці його виявив знайомий, який і відправив Рікардо в лікувальний заклад. У лікарні у нікарагуанця діагностували кілька переломів, але в цілому самопочуття Майорги вже задовільний.

Після нападу у екс-чемпіона пропали гроші, мобільний телефон, годинник і документи.