Новини США

Динамо Металіст 1925 0:0 – чемпіонат України 15-й тур 26 листопада – відео

У неділю, 26 листопада, програма 15-го туру Чемпіонату України з футболу продовжилася матчами у Петровому та Києві.

Чемпіонат України. 15 раунд

26 листопада (субота)

«Динамо» (Київ) — «Металіст 1925» (Харків) — 0:0. На 43-й хвилині Циганков (“Динамо”) не реалізував пенальті. Молодші склади — 3-0.

«Динамо»: Нещерет, Вівчаренко (Дубінчак, 62), Попов, Забарний, Караваєв (Перріс, 82), Сидорчук, Лонвейк (Шепелєв, 62), Кабаєв (Гармаш, 46), Буяльський, Циганков, Ванат (Бєсєдін, 46).

Команда Мірчі Луческо, яка нещодавно не здолала на домашній арені імені Валерія Лобановського “Колос” (0:0), на тих же граблях вступила в гру з “Металістом 1925”. Динамівцям вдалося не забити харків’янам після 20 ударів по воротах і 11 “пострілів” у поле. І навіть наприкінці першого тайму не реалізували пенальті, коли голкіпер гостей Мозіль відбив удар Циганкова.

«Інгулець» (Петрове) – «Верес» (Рівне) – 1:0 (Ситало, 13). 85. Вилучений В.Шарай (“Верес”). Матч юніорських команд перенесли.

Другу перемогу поспіль петровці під керівництвом нового тренера Младена Бартуловича здобули на жахливому газоні домашньої арени завдяки швидкому голу нападника Сітала.

25 листопада (п’ятниця)

“Чорноморець” (Одеса) – “Металіст” (Харків) – 0:0. Молодші команди — 0:2.

23 листопада (середа)

“Шахтар” (Донецьк) – “Ворскла” (Полтава) – 3:2 (Судаков, 27, Криськів, 47, Мудрик, 86, з пенальті – Сефері, 62, Челядін, 75). Траоре (“Шахтар”) не реалізує пенальті на 64-й хвилині. Матч юніорських команд перенесли.

16. «Львів» – 9 (12).

Автори: 10 голів — Артем Довбик («Дніпро-1»), 9 — Віталій Буяльський («Динамо»); 7 — Михайло Мудрик («Шахтар»); 6 — Максим Прядун (“Металіст”), Данило Сікан (“Шахтар”); 5 — Де Паула Таллес («Рух»), Андрій Цуріков («Олександрія»), Олександр Піхальонок («Дніпро-1»), Віктор Циганков («Динамо»); 4 — Дмитро Кльоц («Верес»), Максим Третьяков, Сергій Рибалка (обидва — «Олександрія»), Олексій Гуцуляк («Дніпро-1»), Ігор Кірюханцев («Зоря»), Владислав Ванат («Динамо»), Ростислав Русин ( «Металіст 1925»).

Відзначимо, що в рамках 15-го туру УПЛ також відбудуться наступні матчі: “Львів” – “Колос”, “Зоря” – “Минай” (27 листопада); “Олександрія” – “Рух”, “Кривбас” – “Дніпро-1” (28 листопада).

Раніше “ФАКТИ” повідомляли, що “Динамо” перемогло “Верес” у Прем’єр-лізі завдяки голу Циганкова.