Екс-наставник Шахтаря: Футбол не справедливий

Новини спорту:Португальський фахівець Паулу Фонсека прокоментував матч проти Боруссії в Лізі Європи.

Головний тренер «Роми» Паулу Фонсека висловився про поразку на останніх хвилинах від менхенгладбахської «Боруссії» в рамках 4-го туру Ліги Європи.

«Перший тайм вийшов непростим, хоча гольових моментів практично ніхто не створював. Гра розкрилася вже після перерви, у нас було чотири або навіть п'ять реальних можливостей для того, щоб відзначитися.

Насправді «Боруссія» зовсім не контролювала хід подій на полі, ми володіли територіальною перевагою, тому обидва результату наших матчів можна назвати несправедливими. Ми заслуговували набагато більшого, проте футбол не завжди справедливий.

В Україні запускають новий футбольний телеканал

У деяких моментах ми могли б зіграти краще, п'ять-шість ситуацій були дуже вигідними, в той час як «Боруссія» створила всього 2-3 моменту. Ми діяли краще в другому таймі. Важливо тепер зосередитися на тому, щоб виграти залишилися два поєдинки і пробитися в плей-офф. Не можна думати інакше », — підкреслив Фонсека в інтерв'ю Sky Sport Italia.