Коваленко: жага реваншу з Динамо

Новини спорту:Коваленко поділився очікуваннями від поєдинку з київським "Динамо".

Півзахисник донецького футбольного клубу "Шахтар" Віктор Коваленко поділився очікуваннями від поєдинку з київським "Динамо", який відбудеться 10 листопада в рамках 14 туру Favbet Ліги.

Віктор Коваленко в коментарі Tribuna.com, зокрема, зазначив, що команда прагне реваншу після програшу киянам в кубковому матчі.

"Всі сили будемо прикладати, щоб виграти. Жадаємо реваншу, адже ми програли "Динамо" в кубковому матчі, тепер хочемо реабілітуватися ", — сказав Коваленко.

Нагадаємо, поєдинок "Шахтар" — "Динамо" 14 туру Favbet Ліги відбудеться 10 листопада на харківському ОСК "Металіст" і розпочнеться о 17.00.

Українські футболісти привітали з Днем української писемності та мови (Відео)

30 жовтня на НСК "Олімпійський" в Києві "Динамо" в додаткові екстра-тайми взяло верх над "Шахтарем" (2: 1) і заповнило останню вакансію в чвертьфіналі Кубка України з футболу.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Манчестер Сіті — Кристал Пелас Відео голо і огляд матчу 18.01.20

Новини спорту:Олександр Зінченко не потрапив в заявку на матч.

У матчі 23-го туру чемпіонату англійської прем'єр-ліги (АПЛ) "Манчестер Сіті" не зумів обіграти на своєму полі "Кристал Пелас" — нічия 2: 2. Про це повідомляє Укрінформ.

До 82-ї хвилини "Ман Сіті" сенсаційно програвав "Кристал Пелас" після голу Тосун в кінці першого тайму. Гол Агуеро допоміг господарям зрівняти рахунок. Через п'ять хвилин Агуеро забив вдруге, але "Манчестер Сіті" не втримав перемогу. Автогол Фернандіньо приніс "Кристал Пелас" нічию 2: 2.

Український півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко не потрапив в заявку на цей матч. Він пропускає вже третій поєдинок "Ман Сіті" поспіль. У цьому сезоні Зінченко зіграв в 9 матчах АПЛ. В цілому у всіх турнірах українець зіграв за "Ман Сіті" 14 поєдинків і забив один м'яч.

Срна пройшов стажування в Манчестер Сіті

Після 23-го туру лідер чемпіонату "Ліверпуль" випереджає "Манчестер Сіті" на 13 очок і має два матчі в запасі. "Ман Сіті" займає друге місце (48 очок). На 3-му місці "Лестер" (45 очок).

"Емблема інша": Мілевський розповів, що не грав би за Шахтар

Новини спорту:Артем Мілевський розповів, що не хотів би грати в Шахтарі.

35-річний екс-форвард київського "Динамо" Артем Мілевський, який нині виступає за "Динамо-Брест", пояснив, чому він ніколи не зміг би грати в донецькому "Шахтарі".

"Хотів би я пограти в" Шахтарі "? Ні. За стилем гри ця команда мені підходить. Мені й зараз подобається, як вони грають. І завжди подобалося, як вони грали проти нас. Цей короткий пас, коли ще за" гірників "грав Фернандіньо. Так, це реально мій футбол. Але клуб не мій. Емблема інша. Я — динамівець з самого дитинства, тут не може бути іншої відповіді ", — зазначив Мілевський.

Контракт Мілевського належав київському "Динамо" з 2002-го по 2013-й роки.

Мілевський назвав головну проблему Динамо

раніше Мілевський назвав Суркіса сильним президентом.

У Києві пройшов Меморіал Миколи Батруха та Бориса Юшко

Високі результати продемонстрували провідні українські легкоатлети — Ганна Плотіціна, Тетяна Мельник, Яна Качур, Анастасія Бризгіна.

У Києві відбулися традиційні легкоатлетичні змагання, присвячені пам'яті заслужених тренерів України Миколи Батруха та Бориса Юшко. Традиційно в Меморіалі взяли участь багато топові українські легкоатлети, а також гості зі Словаччини, повідомляє Укрінформ.

Як і в попередні роки, головні організатори і учні Миколи Батруха та Бориса Юшко — Сергій Копанайко і Сергій Бородін — зробили акцент на спринтерських і бар'єрних дисциплінах.

У жінок на дистанції 60 м з бар'єрами перемогла ведуча вітчизняна бар'єристка Анна Плотіціна з Київщини (8,18). Другою фінішувала киянка Анна Чубковцова, яка відстала на 16 сотих. Третьою стала київська многоборка Римма Буйненко (Гордієнко) (8,48). На цій дистанції у чоловіків переміг киянин Артем Шаматрін (7,89), який всього на одну соту секунди випередив багатоборця із Запорізької області, багаторазового призера чемпіонатів світу Олексія Касьянова (7,90).

На «гладкою» 60-метрівці у чоловіків киянин Владислав Чепурний і Ігор Бодров з Харківщини показали однаковий час (6,83), і тільки фотофініш віддав перевагу Чепурному. У жінок перемогу здобула Вікторія Ратникова із Запорізької області (7,42), яка випередила призера чемпіонату світу зі стрибків у довжину Марину Бех-Романчук (7,45) і чемпіонку Європейських ігор киянку Тетяну Мельник (7,51).

Пізніше Тетяна Мельник перемогла на дистанції 200 м (24,26). На жіночій 400-метрівці проводилося два фінальних забігу. У першому з них перемогу святкувала Анастасія Бризгіна із Запорізької області (54,94). У другому фіналі кращою стала киянка Яна Качур (54,46).

Традиційно в програму цих змагань була внесена не характерна для приміщень дистанція 400 метрів з бар'єрами. Її виграли киянка Наталія Пироженко-Чорномаз (59,81) і Денис Нечипоренко з Черкаської області (51,66).

Нагадаємо, 13-15 березня в китайському Нанкіні відбудеться чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні.