Тим обыграл Зверева и стал вторым финалистом Итогового турнира ATP

В Лондоне на О2 Арене завершается заключительный теннисный турнир года.

Во втором полуфинальном матче на Итоговом турнире-2019 в Лондоне австриец Доминик Тим обыграл Александра Зверева из Германии 7:5, 6:3, сообщает Укринформ.

Пятая ракетка мира Доминик Тим победил Александра Зверева в двух сетах 7:5, 6:3 и стал вторым финалистом Итогового турнире-2019.

Финал Итогового турнира Доминик Тим — Стефанос Циципас сыграют 17 ноября. Начало — в 20:00.

Напомним, в первом полуфинальном матче на Итоговом турнире-2019 в Лондоне грек Стефанос Циципас обыграл швейцарца Роджера Федерера 6:3, 6:4.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

UFC Fight Night 166: результати зважування

Новини спорту:В ніч з 25 на 26 січня в Ролі (США) відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств UFC Fight Night 166.

У головній події зустрінуться важковаговики — колишній чемпіон UFC Джуніор дос Сантос і третій номер рейтингу Кертіс Блейдс. За підсумками зважування Блейдс виявився на 0,5 кг важче опонента.

У Соглавно поєдинку турніру Майкл К'єза зустрінеться з Рафаелем дос Аньос. За підсумками зважування К'єза виявився важчим за суперника на 0,2 кг.

UFC Fight Night 166. Результати зважування

Основні поєдинки

Турнір UFC 246 поставив рекорд PPV в нову еру стрімінгових платформ

Кертіс Блейдс (112,5 кг) — Джуніор дос Сантос (112)

Рафаель дос Аньос (77,1) — Майкл К'єза (77,3)

Джордан Еспіноза (57,1) — Алекс Перес (56,9)

Ханна Сайферс (51,9) — Анджела Хілл (52,6)

Джамал Хилл (93,2) — Дарко Стошіч (92,9)

Дивовижний промах Ібрагімовича — в огляді матчу Брешія — Мілан (Відео)

Новини спорту:Гол Анте Ребич приніс команді Стефано Пьолі важку перемогу над "ластівками" (1: 0).

У матчі-відкритті 21-го туру Серії А один з аутсайдерів чемпіонату Брешія приймала початківець подавати ознаки життя Мілан. Алленаторе "дияволів" Стефано Пьолі більш-менш визначився з постійним стартовим складом команди, обійшовшись без сюрпризів і на звітний поєдинок. Перші хвилини зустрічі проходили в стриманій манері, команди деякий час доглядали один до одного, після чого господарі забрали м'яч під свій контроль. "Ластівки" провели кілька змістовних атак, проте не довели їх до ударів по воротах, так що Дж. Доннарумма перебував без серйозної роботи.

Брешія — Мілан 0: 1

Гол: Ребич, 71

Брешія: Йорон — Сабеллі, Чістана, Чансельор, Матею — Бізолі (Скрабб, 88), тони, Дессена (Ндоє, 70) — Ромуло — Айе (Альфредо Доннарумма, 78), Торрегросса

Мілан: Дж. Доннарумма — Конті, К'єр, Романьйолі, Ернандес — Кастільехо, Кессі, Беннасер, Хакан Чалханоглу (Крунич, 77) — Ібрагімович, Леау (Ребич, 58)

попередження: Сабеллі, Скрабб — К'єр, Ернандес, Конті, Беннасер

Згодом міланці перехопили ініціативу, перебравшись на чужу половину поля. Беннасер був близький до забитого голу, щільно пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, але його удару зовсім трохи не вистачило точності. Незабаром після цього Йоронену довелося рятувати свою команду після удару Ібрагімовича головою. Підопічні Пьолі багато володіли м'ячем на чужій половині поля, попутно заробляючи чимало штрафних, але їх подачі ні до чого не приводили.

Брешія витримала натиск з боку суперника, після чого забрала м'яч собі, і могла повести в рахунку. Айе прицільно пробив головою після подачі Сабеллі, але Дж. Доннарумма витягнув м'яч з ближнього кута. Трохи пізніше Мілан був дуже близький до забитого голу — Ернандес зробив все для того, щоб Ібрагімович забив, але Златан примудрився не влучити у ворота з кількох метрів. До завершення першого тайму на полі не сталося більше нічого видатного, так що команди вирушили на перерву, так і не відкривши рахунок.

Друга половина зустрічі, як і перша, почалася дуже спокійно. Команди заново придивлялися один одному, після чого Брешія знову заволоділа ініціативою. Торрегросса ледь не забив красивий гол, ефектно пробивши в падінні, після чого м'яч просвистів поруч зі штангою. Через кілька хвилин той же Торрегросса таки відправив м'яч у сітку воріт, але гол не був зарахований через офсайд. Протягом кількох наступних хвилин капітан господарів ще двічі небезпечно пробивав по воротах, але Дж. Доннарумма в обох випадках був надійний на лінії.

Практично відразу ж після цього "дияволи" забрали м'яч собі, незабаром ледь не забивши. Хакан Чалханоглу прицільно пробив по воротах з-за меж штрафного, але його удару зовсім трохи не вистачило точності. Міланці продовжували тиснути на володіння Йорон і таки домоглися свого. На 71-й хвилині вийшов на заміну Ребич знову виступив у ролі джокера, заштовхавши м'яч у ворота після прострілу Ібрагімовича і відскоку від Чансельора — 0: 1. Повівши в рахунку, гості продовжили атакувати, але замість другого забитого гола ледь не пропустили — Ндоє пробив по воротах з вигідної позиції без жодного опору, але Дж. Доннарумма знову виручив своїх захисників.

Мілевський забив Маріуполю, але Динамо не переможе

Незважаючи на те, що "бьянкоадзуррі" багато володіли м'ячем, небезпечні атаки проводив виключно Мілан. На завершення однієї з низ Кастільехо навіть відправив м'яч у ворота, але їх взяття не було зараховано через офсайд у Ібрагімовича. Трохи пізніше Ернандес ледь не забив ще один красивий гол, протягнувши м'яч через половину поля і потім пробивши по воротах — Йорон був безсилий, але йому на допомогу прийшла поперечина. У що залишилися до фінального свистка, підопічним Корін не вдалося створити навіть подобу фінального штурму, так що гості впевнено довели матч до логічного завершення. Ребич приніс "дияволам" другу перемогу поспіль після виходу на заміну, а його команда продовжила свою переможну серію, хоча б на час забравшись в зону Ліги Європи.

У 22-му турі Брешія відправиться в гості до Болоньї, а Мілан прийме Верону.

Прометей одноосібно очолив баскетбольну Суперлігу України

Новини спорту:Баскетболісти "Прометея" з Кам'янського з рахунком 97:94 (26:32, 27:23, 24:21, 20:18) здобули виїзну перемогу над "Дніпром" в центральному матчі туру Суперліги України.

Завдяки успіху в Дніпрі "Прометей" одноосібно очолив турнірну таблицю національної першості.

Результати інших поєдинків ігрового дня:

"Хімік" (Южний) — "Черкаські Мавпи" — 69:74 (13:13 19:21, 15:18 22:22)

БК "Одеса" — "Київ-Баскет" — 74:70 (14:12, 20:20 22:24 18:14)

"Харківські Солола" — БК "Запоріжжя" — 83:85 (18:22, 21:18 23:17 21:28).

Лиллард повторив рекорд НБА 59-річної давності

Турнірне становище: "Прометей" — 32 очки (після 19-ти матчів), "Дніпро" — 31 (18), "Хімік" — 29 (18), "Київ-Баскет" — 28 (17), "Черкаські Мавпи" — 28 (18), БК "Одеса" — 28 (18), БК "Запоріжжя" — 26 (19), "Миколаїв" — 23 (18), "Харківські Соколи" — 21 (19).