Здоров'я підводить: Ювентус ризикує втратити Роналду

Новини спорту:Португальський форвард Кріштіану Роналду через проблеми зі здоров'ям може не зіграти в найближчому матчі.

Головний тренер Ювентуса Мауріціо Сарри напередодні матчу 12-го туру Серії А з Міланом розповів про проблеми зі здоров'ям нападника Кріштіану Роналду.

"Мілан почав чемпіонат не кращим чином, але це хороша команда, яка може добитися успіху в окремому поєдинку. Матч буде непростим, нам доведеться грати з іншого інтенсивністю, ніж в середу в Лізі чемпіонів.

Мілан поступово знаходить свою гру, хоча до цих пір відчуває певні труднощі. Це хороша команда, що складається з безлічі молодих гравців, у неї гарна база. Я не знаю, скільки часу їм потрібно, щоб повернутися на вершину.

Шахтар — Динамо: прогноз фахівців на битву грандів УПЛ

Я до сих пір не знаю, чи буде грати Роналду. Я точно знаю, що у нього немає нічого серйозного, тільки невелика біль в коліні, яка заважає тримати рівновагу. Ми будемо вирішувати завтра вранці ", — цитує Сарри прес-служба Ювентуса.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мейвезер дасть бій Нурмагомедова — Новини Телеграф

Новини спорту:Поєдинок може відбутися в 2020-му році.

42-річний американський боксер Флойд Мейвезер (50-0) має намір провести бій з 31-річним російським бійцем ММА Хабібом Нурмагомедова (28-0), чинним чемпіоном UFC у легкій вазі.

Відповідне фото Мейвезер виклав в Instagram. Флойд намір провести поєдинок в 2020-му році.

26-го серпня 2017 го року Мейвезер провів поєдинок з ірландським бійцем ММА Конором Макгрегором. Бій проходив за правилами боксу. Мейвезер здобув перемогу технічним нокаутом в 10-му раунді.

Нагадаємо, сьогодні в Октагон повернувся Конор Макгрегор.

Кубок світу з біатлону: в Рупольдінгу сьогодні

У неділю, 19 січня, в заключний день п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в Рупольдингу (Німеччина) пройдуть гонки переслідування.

Жіночий персьют на 10 км почнеться о 13.15 за київським часом за участю українок Юлії Джими (29-й стартовий номер), Віти Семеренко (34) і Валі Семеренко (59), повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

О 15.30 на старт чоловічої гонки переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами вийдуть 60 біатлоністів, серед яких українці Артем Прима (8), Дмитро Підручний (10), Сергій Семенов (36) і Антон Дудченко (37).

Наступний етап Кубка світу з біатлону пройде 23-26 січня в словенській Поклюці.

"Черпачок" Каземіро — в огляді матчу Реал — Севілья (Відео)

Новини спорту:Дивитися відео голів та огляд матчу чемпіонату Іспанії Реал — Севілья.

У матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії (Ла Ліги) мадридський "Реал" вдома обіграв "Севілью" 2: 1 ..

В середині першого тайму "Севілья" вийшла вперед після точного удару Люка де Йонга, але гол нападника скасували за допомогою системи VAR. Після перерви "Реал" повів в рахунку — забив Каземіро. Гості швидко відігралися — відзначився де Йонг.

На 69-й хвилині Каземіро приніс "Реалу" перемогу. Бразилець головою замкнув подачу Лукаса Васкеса. 2: 1 — перемога мадридців.